En Çok Sorulanlar

1. Takipçi ve abone satın alma işlemi yasal mıdır ?

Takipçi ve abone olarak gönderilen kullanıcılar, kendi izinleri dahilinde sisteme dahil olmakta ve takip etme, abone olma, beğeni yapma gibi işlemlerde hesaplarının kullanılacağını kabul etmekteler. Bu nedenle herhangi bir yasal olmayan durum mevcut değildir.

2. Takipçiler Türk mü ?

3 Farklı paket sunmaktayız.

Ucuz instagram takipçi paketinde gönderilen takipçiler türk-yabancı karışık kullanıcılardır. Genelde son gelen bir miktar takipçi türk olarak gönderilir.

Garantili instagram takipçi paketinde türk ve yabancı kullanıcılardan gönderilmesi sizin tercihinize bağlıdır.

Doğal artan instagram takipçi paketinde ise türk-yabancı karışık kullanıcılar gönderilir. türk yoğunluğu hakkında kesin bir ifade kullanamayız.

3. Takipçiler gerçek ve aktif mi ?

Gönderilen takipçiler gerçek kullanıcılardan oluşur. Ancak hesaplarını kullanıp kullanmamaları konusunda bir garanti verilmez. Bu yüzden aktiflikleri konusunda kesin bir ifade kullanılamaz.

4. Takipçiler beğeni ve izlenme yapar mı ?

Kendi istekleri dahilinde yapabilirler. Oran konusunda kesin bir ifade kullanılmaz. Beğeni ve izlenmenin satılarak sunulan bir hizmet olduğunu unutmayın.

5. Takipçilerde düşüşler görülür mü ?

Ucuz instagram takipçi paketinde düşüşler kaçınılmazdır. Düşüşlerin nedenleri arasında aktif olanların takibi bırakması, sonuçta instagram tarafından kabul edilen bir işlem olmadığını için instagram güncellemesi tarafından silinmeler gösterilebilir.

Garantili instagram takipçi paketinde düşmeyen özelliği aktiftir. bu özellik düşüşlerin minimize edilmesi için tasarlanmıştır. Düşerse de 1 ay sınırsınız telafi garantisi verilmiştir.

Doğal artan instagram takipçi paketinde yine düşüşlerde 1 ay sınırsız telafi garantisi verilmiştir.

6. Takipçi ya da beğeni işlemleri için şifremi istiyor musunuz ?

Kesinlikle hayır. Tüm işlemlerinizde işlem türünüze göre kullanıcı adınız ya da ilgili gönderi/gönderilerin url linkleri yeterlidir. Asla şifre istenen ya da şifreyle giriş yapılan bir ortam oluşturmayız.

7. Size nasıl güvenebilirim ?

Biz yıllardır süren deneyimimizle bu sektörde kurumsal hizmet veren bir firmayız. Ödemelerimizi PAYTR ile almamız bile size bir güven kanıtı olarak sunabileceğimiz özellik. Tüm işlemleriniz vaat ettiğimiz şekilde ve faturalandırılmış olarak verilir.

8. Faturayı nasıl ve ne zaman gönderiyorsunuz ?

E-arşiv fatura mükellefiyiz. Online olarak e-faturanız düzenlenir ve iletmiş olduğunuz mail adresinize gönderilir. Adrese kargo ile gönderilme gibi bir durum söz konusu değildir. Faturanın mail adresinize teslim edilmesi 3 gün içinde gerçekleşir.

Telafi Formu

Hala yardıma ihtiyacınız var mı ?

Her müşteriye en iyisini sunmak için, anlaşılabilir ve şeffaf olmayı amaçladık.

Müşterilerimizden Duyun

Değerli müşterilerimizin bizim için söyledikleri, şüphesiz ki bizim tüm beyanlarımızdan daha anlamlı.
İNCELE

Hizmetlerimizi inceleyin

Her hizmetin türüne göre özelliklerini detaylarında açıkladık. Hemen şimdi inceleyebilirsiniz.
İNCELE

İletişime geçin

Hemen şimdi herhangi bir temas noktasından bize ulaşabilir ve sorularınızı yöneltebilirsiniz.
İNCELE
×
Yeni Sipariş