Instagram Video Görüntüleme

2,00 4.500,00 

Instagram videolarınızı milyonların görüntülemesi sizce imkansız mı ? bizce basit.

 • Normal görüntüleme ve otomatik görüntüleme olarak paket türünüzü seçebilirsiniz.
 • Normal görüntülemeyi seçerek aldığınız görüntüleme adetini tek bir videonuza gelmesini isteyebilir ya da birden fazla videonuzda paylaştırılmasını isteyebilirsiniz. Tek bir videonuz için istiyorsanız, satın alma aşamasında, faturalandırma bilgilerinizi yazdığınız bölümde instagram kullanıcı adı ya da gönderi linki istenen alana videonuzun linkini yazınız. Birden fazla videoya paylaştırmak istiyorsanız bu alana kullanıcı adınızı yazıp ek bilgiler kısmına son 5 son 10 son 50 gibi paylaştırın notu ekleyiniz. Özel paylaşım yapmak istiyorsanız iletişime geçiniz.
 • Otomatik görüntülemeyi seçerek aldığınız görüntülemelerde yukarda bahsedilen alana sadece instagram kullanıcı adınızı yazınız. Paketiniz aktifleştikten sonra aldığınız adet kadar görüntülemeler yeni paylaşacağınız her videoya gelecektir. 100 Paylaşım için geçerli olup süre sınırı olmadan kullanabilirsiniz. Aylık sınırlandırmalar gibi kullanmadığınız hizmetin ücretini ödemezsiniz.
Stok kodu: ig-video-goruntuleme Kategoriler:
Temizle

Video görüntüleme paketlerinde düşüşler minimum düzeyde %1 – 5 oranında görülmektedir. Fazla bir düşüş hissettiğinizde ya da aldığınız miktardan eksik gönderilmesi gibi durumlarda her zaman telafi isteme hakkınız mevcuttur.

Ek Özellikler

 • Görüntülemeler, paket seçeneklerinizden sonraki açıklamalar öncelikli olarak mümkün olan en kısa sürede gönderilir/aktifleştirilir.
 • Paytr garantisi ile K.kartınızla güvenle alışveriş yapabilirsiniz. 3D güvenlik zorunludur.
 • K.kartınıza 12 aya kadar taksit yapabilirsiniz.
 • İşlemlerde hesaplarınızın şifresini istemeyiz. Şifre ile giriş yaptırılan bir platform oluşturmayız. Sadece kullanıcı adınız ya da gönderilerinizin url linki yeterlidir.
 • Tüm işlemlerde profiliniz açık olmalıdır. Gizli profillere gönderim yapılamaz.
 • Siz bir başkasını istem dışı takip etmez ya da başkalarının gönderilerini beğenmezsiniz.

Ek bilgi

PAKET TÜRÜ SEÇİNİZ

NORMAL GÖRÜNTÜLEME, OTOMATİK GÖRÜNTÜLEME

GÖRÜNTÜLEME ADETİ SEÇİNİZ

100, 250, 500, 1000, 2500, 5000, 10000, 25000, 50000, 100000, 500000

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hoşunuza gidebilir…

Instagram Video Görüntüleme Satın Al

Günümüz dünyasının en çok tercih edilen ve kullanılan sosyal medya platformu İnstagram, bir çok kullanıcının gözdesi durumunda. Hal böyle olunca herkes İnstagram üzerinde yoğunlaşıyor ve bu platformda kendini belli etmek istiyor. Bunu da ancak takipçi sayılarını, beğenilerini, yorumlarını ve izlenmelerini artırarak sağlayabilirler. Artan takipçi sayısı ile bir çok insana ulaşabilir ve kendinizi tanıtabilirsiniz. Ayrıca işletme sahibi iseniz, reklamınızı yapabilir ve müşteri sayınızda artış sağlayabilirsiniz. Bunun için paylaşacağınız fotoğrafların ve videoların yüksek beğeni ve izlenme alması gerekir. Ne kadar yüksek beğeni ve izlenme alırsanız, o doğrultuda tanınırsınız. Eğer sizde fazla uğraşmadan, beğeni sayınızı veya izlenme sayınızı artırmak istiyorsanız, sizler için hazırladığımız paketleri kullanabilirsiniz. Bunun için sitemiz üzerinde bulunan paketlere ulaşabilir, kendiniz ve bütçeniz için en uygun paketi satın alabilirsiniz.

İzlenme Paketleri

Sitemiz içerisinde sizler için hazırlanmış iki çeşit video izlenme paketi bulunmaktadır.

 • Normal Görüntüleme
 • Otomatik Görüntüleme

Normal Görüntüleme

Normal görüntüleme paketleri, satın alımdan sonra, seçeceğiniz gönderinin üzerinde kullanılabilecek veya seçeceğiniz gönderilere istediğiniz oranda izlenme sağlayabilecek bir paket türüdür. İster bir, ister 5 gönderi olsun, her birine satın alacağınız izlenme sayısını paylaştırabilir ve izlenme sayılarını artırabilirsiniz.

Otomatik Görüntüleme

Otomatik görüntüleme satın alırken bize sadece İnstagram kullanıcı adınızı belirtmeniz yeterli olacaktır. Ardından satın alacağınız İnstagram video görüntüleme satın al paketi içerisinde bulunan izlenme sayısı, satın alımdan sonra paylaşacağınız her videoya otomatik olarak paylaştırılacaktır. Toplam 100 videoya paylaştırılacak olan paketin herhangi bir süre sınır yoktur. İstediğiniz süre zarfında kullanabilirsiniz.

İzlenme Satın Almanın Avantajları

Türkiye’de en iyi hizmeti veren firmalardan birisi olarak bizden alacağınız her İnstagram izlenme satın al paketi ile İnstagram’da popülerliğe erişebilirsiniz. Birçok faydası olan bu hizmetin, avantajları şu şekildedir;

 • Diğer birçok kullanıcı tarafından tanınır ve takip edilirsiniz,
 • Artan izlenme sayınız ile beraber, takipçi sayınız da artış gösterecektir,
 • Artan izlenme sayısına bağlı olarak, paylaştığınız video keşfet sayfasına düşebilir ve bu sayede daha çok izlenebilir,
 • Artan izlenme sayısı ile diğer kullanıcılardan alacağınız yorum ve beğeniler de artış gösterir,
 • Eğer herhangi bir işletmeye sahipseniz, izlenme sayınızın artması size büyük faydalar sağlayacaktır. Bu faydalar;
 • Artan izlenme ile ürününüzün videosu keşfet sayfasına düşebilir ve diğer birçok kullanıcı tarafından görülebilir,
 • Daha çok görülen ürün, doğal olarak daha çok satılacaktır,
 • Artan izlenme sayıları ile hem sayfanız büyüyecek, hem de adınız duyulacaktır,
 • Artan izlenme sayıları hem normal müşteri sayınızı hem de potansiyel müşteri sayınızı artıracak ve bu ölçütte kazancınızda artacaktır.

Daha çok İzlenme = Daha Çok Beğeni ve Yorum

Satın alacağınız İnstagram izlenme paketi ile her videonuz için veya tek bir videonuz için izlenme sağlayabilirsiniz. Artan izlenme sayılarına bağlı olarak keşfet sayfasına düşme ihtimaliniz de artacaktır. Bu artışların doğrultusunda diğer birçok kullanıcıyı kendinize çekecek ve sahip olduğunuz diğer tüm gönderilerde de beğeni ve yorum artışı yakalayacaksınız. Ve bunların yanında takipçi sayınızda artış gösterecek.

Artan İzlenme Sayısı İle Daha Çok Kazanın

Eğer sizde İnstagram üzerinde bir işletme sahibi iseniz, profilinizde bulunan videoların izlenme sayısını artırabilir ve daha çok müşteri sahibi olabilirsiniz. Bununla beraber, keşfet sayfasına düşme ihtimaliniz de artar ve potansiyel müşterilerinizde çoğalır. Bu sayede hem sayfanızın reklamını yapmış olacak hem de müşteri sayınızla beraber kazancınızı da artırmış olacaksınız.

Daha Çok İzlenme İle Daha Çok Satış Yapın

İzlenme sayınızın artışı sahip olacağınız müşterileri de artıracağından dolayı, satışlarınızda artış sağlayacaksınız. Sizin için hazırlanan izlenme paketi sayesinde hem diğer İnstagram kullanıcılarına ulaşabilecek hem de satışınızı artıra bileceksiniz.

Instagram Keşfete Düşün

İzlenme sayısı ve kaydedilme oranına göre, İnstagram’ın tüm kullanıcılarına açık olan keşfet sayfasına düşebilirsiniz. İzlenme paketi sayesinde diğer birçok kullanıcıya da erişecek ve sahip olduğunuz gönderilerin hem beğeni sayısını hem de kaydedilme sayısını artıra bileceksiniz. Bu bağlamda keşfet sayfasına düşebilir ve adınızı veya işletmenizi daha çok insana duyurabilirsiniz.

Satın Alınan Paketlerin Ödemesi İçin

Sitemiz üzerinden Paytr güvencesi aracılığıyla, kredi kartınız üzerinden alışveriş yapabilirsiniz. Satın alım esnasında doğru paketi seçmeniz ve İnstagram profil adınızı bize iletmeniz yeterli olacaktır. Sizden kesinlikle hesabınızın şifresini talep etmeyiz. Satın alacağınız paketi kredi kartınız ile 12 ay taksit şeklinde ödeyebilirsiniz. Ayrıca tüm paket alımlarında, profiliniz gizli değil, herkese açık olmalıdır. Aksi taktirde problemler ortaya çıkabilir.

Satın Alınan İzlenme Paketinin, Size Teslimi

Satın alacağınız İnstagram izlenme paketi, ekibimiz tarafından size 20-30 dk. arasında teslim edilir. Paketin, İnstagram hesabınıza yüklenebilmesi için kullanıcı profilinizin herkese açık olması gerekmektedir. Aksi halde teslimat gerçekleştirilemez. Profiliniz açık olduğu sürece, ekibimiz paketinizi size hızlı bir şekilde iletecektir ve bu sayede izlenme sayılarınız artacaktır.

Diğer Hizmetlerimiz

İnstagram üzerinde daha çok beğeni ve yoruma sahip olmanıza olanak tanıyan diğer bir çok hizmetimiz bulunmaktadır. Bu hizmetlerden size ve bütçenize uygun olanı seçebilir ve bu bağlamda İnstagram hesabınızı geliştirebilirsiniz. Sizler için hazırlanan bu hizmetler şunlardır;

 • İnstagram takipçi paketleri
 • İnstagram beğeni paketleri
 • İnstagram yorum paketler
 • İnstagram video izlenme paketleri
 • İnstagram hikaye izlenme paketleri
 • İnstagram canlı yayın izlenme paketleri

Bu paketlerden ihtiyacınız olanı, gereken ölçütlerde satın alabilir ve kullanabilirsiniz.

Hikaye İzlenme Paketleri

Instagram hikaye izlenme satın al​​​​​​​ denince akla ilk gelen firmalardan biriyiz. Sizde kullandığınız İnstagram hesabı için hikaye izlenmesi satın alabilir ve diğer bir çok arkadaşınızdan daha çok hikaye görüntülemesi elde edebilirsiniz. 24 saat içerisinde kendiliğine kaybolan bu hikayelere, seçtiğiniz paket doğrultusunda otomatik olarak izleyici yüklenecektir.

Canlı Yayın İzlenme Paketleri

Kullanıcı hesabınız üzerinden yapacağınız canlı yayınlar ile birçok kişiye ulaşabilirsiniz. Ulaştığınız kişi sayısının daha çok gözükmesi ve daha çok tanınmanız için İnstagram canlı yayın izlenme paketlerinden size uygun olanı satın alabilir ve görüntülenme sayınızı artırabilirsiniz.

Kullanıcı Gizliliği

İhtiyacınıza uygun paketi satın alırken, sitemiz üzerinde üyelik oluşturmanız gerekir. Kullanıcı gizliliğine ve güvenliğine oldukça önem veren firmamız, herhangi bir paketin satın alımı sırasında veya üyelik esnasında sizden kesinlikle İnstagram hesap şifrenizi talep etmez. Ayrıca sitemiz üzerinde bulunan SSL sertifikası ile ödeme yapmak için kullanacağınız kart bilgileri 3. şahıslar tarafından görüntülenemez ve erişilemez. Bu bağlamda sitemiz üzerinde güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

×
Yeni Sipariş