İnstagram Yorum

1,00 1,20 

Karışık Emoji ya da sizin belirlediğiniz Özel Yorumlar gelmesini tercih edebilirsiniz.

 • Emoji yorum türünü seçtiğinizde, geneli Türk kullanıcılardan karışık emoji yorumlar gönderilir.
 • Özel yorum türünü seçtiğinizde, geneli Türk kullanıcılardan sizin ilettiğiniz listedeki Özel yorumlar gönderilir.
 • Belirtilen 1 adet fiyatıdır. Miktar bölümünü kullanarak istediğiniz adette alabilirsiniz. fiyat x miktar olacaktır toplam ücret.
 • En düşük 10 adet alabilirsiniz. 10 adetin altındaki siparişler geçersiz sayılır.

Satın alma aşamasında faturalandırma bilgilerinizi girerken kullanıcı adı ya da url link istenen kutucuğa yorum gelmesini istediğiniz paylaşımınızın linkini yazınız.

Stok kodu: ig-yorum Kategoriler:
Temizle

Ek Özellikler

 • Yorumlar, paket seçeneklerinizden sonraki açıklamalar öncelikli olarak mümkün olan en kısa sürede gönderilir.
 • Paytr garantisi ile K.kartınızla güvenle alışveriş yapabilirsiniz. 3D güvenlik zorunludur.
 • K.kartınıza 12 aya kadar taksit yapabilirsiniz.
 • İşlemlerde hesaplarınızın şifresini istemeyiz. Şifre ile giriş yaptırılan bir platform oluşturmayız. Sadece gönderilerinizin url linki yeterlidir.
 • Tüm işlemlerde profiliniz açık olmalıdır. Gizli profillere gönderim yapılamaz.
 • Siz bir başkasını istem dışı takip etmez ya da başkalarının gönderilerini beğenmezsiniz.

Ek bilgi

YORUM TÜRÜ SEÇİNİZ

EMOJİ, ÖZEL

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Instagram Yorum Satın Al

Günümüzün en çok kullanılan ve tercih edilen sosyal platformu olan İnstagram, ilk kurulduğu günden, bu güne kadar sürekli gelişiyor ve her gün daha çok insana ulaşmayı başarıyor. Bu bağlamda kendisini ve özelliklerini sürekli geliştiren ve yenileyen İnstagram, platforma sık sık yeni özellikler getiriyor. Beğeni, yorum ve kayıt gibi temel özelliklerin yanında birçok önemli özelliğe sahip olan platformda, en çok kullanılan özellik şüphesiz yorum özelliği.

Yorum özelliği ile sizin sahip olduğunuz gönderiler hakkında insanlar görüşlerini herkese açık bir şekilde belirtebilir veya siz, bir başkasının gönderisinde kendi fikirleriniz beyan edebilirsiniz. Birçok kullanıcının sürekli kullandığı ve büyük önemi olan yorum özelliği ile hem İnstagram da popüler olabilir, hem de daha çok insana ulaşabilirsiniz. İnstagram yorum yapma özelliği ile popülerliğinizi artırabilirsiniz. Kendi hesabınız üzerinden yayınlanacak herhangi bir gönderi içerisinde, muhtemelen sahip olduğunuz takipçiler veya diğer İnstagram kullanıcıları yorum yapacaklardır.

Fakat kolay bir şekilde birçok yoruma sahip olabilirsiniz. Bunun için hazırlamış olduğumuz yorum paketlerinden, size uygun olanı seçerek, satın alabilir ve gönderilerde birçok yoruma sahip olabilirsiniz.

İnstagram’da Yorumların Önemi

Hesabınıza yükleyeceğiniz gönderiler üzerinde yapılacak yorumlar, hem diğer kullanıcıların dikkatini çeker hem de keşfet sayfasına düşme şansınızı artırır. Dikkat çeken gönderi ve yorumlar sayesinde de birçok yeni takipçiye sahip olabilirsiniz. Ayrıca bir başka kullanıcının veya sayfanın gönderisi altında, fikirlerinizi belirtmek için yorum özelliğini kullanabilirsiniz. Ne kadar çok yorum sahibi olursanız, o kadar çok dikkat çekersiniz. Ve dikkat çektiğiniz doğrultuda İnstagram üzerinde tanınır hale gelirsiniz. Bunun için ya binlerce takipçiye sahip olmalısınız ya da sizler için hazırladığımız İnstagram yorum satın al paketlerinden faydalanmalısınız.

İnstagram Yorum Satın Almanın Faydaları

Yorum paketlerinden kendinize uygun olanı satın aldıktan sonra, birçok yeni yorum istediğiniz gönderi üzerine yüklenecektir. Bu sayede o gönderiniz diğerlerin daha önde olacak ve bu sayede diğer birçok insanın dikkatini çekecektir. Bu sayede hem takipçi sayınızda artış yaşayacak hem de keşfet sayfasına düşme şansınızı katlayacaksınız. Ayrıca artan yorum sayınız ile şu konularda da avantaj yakalayabilirsiniz;

 • Gönderiler üzerinde artan yorumlar sayesinde, beğeni sayıları da yükseliş gösterecek,
 • Eğer işletme sahibi iseniz, birçok doğal kullanıcıya ulaşacağınız için satışlarınız artacak,
 • Ürünlerinizin, potansiyel müşteriler üzerinde pozitif bir etki bırakması sağlanacak,
 • Artan yorumlar ile beraber takipçi ve müşteriler de artacağı için gelirleriniz de artacak.

İnstagram Yorum Satın Almak

Instagram hesabınız üzerinde bulunan herhangi bir gönderi için yorum satın alabileceğiniz gibi, birçok gönderiniz için de yorum satın alabilirsiniz. Tamamen doğal ve Türk kullanıcılardan oluşan hesaplar ile birçok güzel ve etkileyici yorum sahibi olacaksınız. Özellikle birçok kişinin yakındığı, takipçilerin yabancı olması durumundan, sizler için hazırladığımız İnstagram Türk yorum satın al paketi ile kurtulabilirsiniz. Tamamı aktif ve Türk kullanıcılardan oluşan hesaplardan gelen yorumlar ile herhangi ters bir durum ile karşılaşmazsınız. Satın alacağınız yorumlarda herhangi bir eksiklik veya hata olur ise tarafımız ile iletişime geçebilir; düzeltilmesini sağlayabilir veya iadesini alabilirsiniz.​​​​​​​

Yorumlar ile Keşfete Düşün

Gönderiler üzerinde birçok yorumun olması ve bunun diğer kullanıcılar tarafından görülmesi size pozitif olarak yansıyacaktır. Artan yorumlar ile beğeniler ve kaydet işlemleri de artış gösterecek ve bu sayede keşfet sayfasına düşme şansınız yükselecektir. Keşfet sayfasına düştüğünüz zaman, daha birçok kullanıcıya da kolaylıkla erişebilir ve onları da kendinize çekebilirsiniz.

İşletmenizin Büyümesine Katkıda Bulunun

Eğer normal hesap sahibi değil de, satış hesabı sahibi iseniz, satın alacağınız yorumlar ile potansiyel müşterileriniz üzerinde olumlu bir etki oluşturabilirsiniz. Ürün gönderisinin altında bulunan birçok yorum ile hem ürünün rağbet gördüğünü hem de beğenildiğini gösterebilirsiniz. Bu sayede insanların size olan güveni ve ürünlerinize olan rağbetleri artacaktır. Bunlar sayesinde sizin de gelirleriniz artış gösterecektir.

Yorum Paketleri

Sitemiz üzerinde sizler için hazırladığımız iki çeşit yorum paketi bulunuyor. Tamamı aktif ve Türk kullanıcılardan oluşan bu paketlerden minimum 10 adet olacak şekilde faydalanabilirsiniz. Tercihinize göre seçebileceğiniz iki paket şunlardır;

 • Emoji Yorum Paketleri
 • Özel Yorum Paketleri

Emoji Yorum Paketleri; emoji yorum paketleri ile tamamı Türk kullanıcılardan oluşan hesaplardan yorum sağlayabilirsiniz. Seçtiğiniz gönderi altına herhangi bir emoji bırakacak olan bu hesaplardan minimum 10 adet olacak şekilde satın alabilirsiniz.

Özel Yorum Paketleri; özel yorum paketleri ile aynı emoji yorum paketlerinde olduğu gibi Türk kullanıcılardan yorum alırsınız. Sizin oluşturacağınız özel yorumları, sistem otomatik olarak gönderilere yükleyecektir. Satın alım esnasında özel yorum şıkkını seçtikten sonra, paylaşılmasını istediğiniz yorumları bize iletmeniz gerekir. Ayrıca yorumların sağlanabilmesi için hesabınızın gizli değil, herekse açık olması gerekmektedir.

Satın Alma İşlemleri

Oldukça zahmetsiz ve basit olan satın alma işlemi için ilk olarak ihtiyacınız olan yorum miktarını seçmelisiniz. Minimum 10 adet yorum satın alabilirsiniz. Ardından yorum türüne karar vermeli, emoji veya özel yorum türlerinden birisini seçmelisiniz. Eğer özel yorum satın alacaksanız, satın alım esnasında bize, paylaşılmasını istediğiniz yorumları iletmelisiniz. Bu adımları tamamladıktan sonra bize bir de İnstagram hesap adınız iletmeli ve ödeme işlemine geçmelisiniz. Fakat burada önemli olan nokta, hesabınızın gizli değil açık halde olmasıdır. Hesabınız gizli halde olursa, yorumlar size iletilemez.

Ödeme İşlemleri

Gerekli seçimleri yaptıktan sonra ve bilgilerinizi bize ilettikten sonra ödeme adımına geçebilirsiniz. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz eksiksiz ve doğru bir şekilde girmelisiniz. Aksi halde ödeme esnasında problemler ortaya çıkabilir ve yorumlar tarafınıza iletilemez. Kredi kartı bilgilerinizi doğru bir şekilde girdikten sonra, ödemeyi tamamlayabilir ve yorumlarınıza kısa süre içerisinde kavuşabilirsiniz. Ayrıca kartınızın türüne göre, 12 aya kadar taksit yapabilir ve ödeme kolaylığından faydalanabilirsiniz. Satın almış olduğunuz yorumlar, uzman ekibimiz tarafından mümkün olan en kısa sürede, sırası ile gönderiye eklenecektir. Yorumlar tarafınıza yaklaşık 1 saat içerisinde teslim edilir.

Kullanıcı Bilgilerinin Gizliliği

Kullanıcı bilgilerinin gizliliğine oldukça önem veren firmamız, ödemelerinizi Paytr güvencesi ile ve 3D ödeme sistemi ile gerçekleştiriyor. Bu sayede kart bilgilerinize dair herhangi bir bilgi ortaya çıkmıyor veya 3. şahıslar tarafından kart bilgileriniz görüntülenemiyor. Ayrıca sitemizde bulunan SSL sertifikası ile ekstra güvenlik sağlayan sistemimiz ile çekinmeden alışveriş yapabilirsiniz.

×
Yeni Sipariş