Instagram Video Görüntüleme

2,00 4.500,00 

Instagram videolarınızı milyonların görüntülemesi sizce imkansız mı ? bizce basit.

  • Normal görüntüleme ve otomatik görüntüleme olarak paket türünüzü seçebilirsiniz.
  • Normal görüntülemeyi seçerek aldığınız görüntüleme adetini tek bir videonuza gelmesini isteyebilir ya da birden fazla videonuzda paylaştırılmasını isteyebilirsiniz. Tek bir videonuz için istiyorsanız, satın alma aşamasında, faturalandırma bilgilerinizi yazdığınız bölümde instagram kullanıcı adı ya da gönderi linki istenen alana videonuzun linkini yazınız. Birden fazla videoya paylaştırmak istiyorsanız bu alana kullanıcı adınızı yazıp ek bilgiler kısmına son 5 son 10 son 50 gibi paylaştırın notu ekleyiniz. Özel paylaşım yapmak istiyorsanız iletişime geçiniz.
  • Otomatik görüntülemeyi seçerek aldığınız görüntülemelerde yukarda bahsedilen alana sadece instagram kullanıcı adınızı yazınız. Paketiniz aktifleştikten sonra aldığınız adet kadar görüntülemeler yeni paylaşacağınız her videoya gelecektir. 100 Paylaşım için geçerli olup süre sınırı olmadan kullanabilirsiniz. Aylık sınırlandırmalar gibi kullanmadığınız hizmetin ücretini ödemezsiniz.
Stok kodu: ig-video-goruntuleme Kategoriler:
Temizle

Video görüntüleme paketlerinde düşüşler minimum düzeyde %1 – 5 oranında görülmektedir. Fazla bir düşüş hissettiğinizde ya da aldığınız miktardan eksik gönderilmesi gibi durumlarda her zaman telafi isteme hakkınız mevcuttur.

Ek Özellikler

  • Görüntülemeler, paket seçeneklerinizden sonraki açıklamalar öncelikli olarak mümkün olan en kısa sürede gönderilir/aktifleştirilir.
  • Paytr garantisi ile K.kartınızla güvenle alışveriş yapabilirsiniz. 3D güvenlik zorunludur.
  • K.kartınıza 12 aya kadar taksit yapabilirsiniz.
  • İşlemlerde hesaplarınızın şifresini istemeyiz. Şifre ile giriş yaptırılan bir platform oluşturmayız. Sadece kullanıcı adınız ya da gönderilerinizin url linki yeterlidir.
  • Tüm işlemlerde profiliniz açık olmalıdır. Gizli profillere gönderim yapılamaz.
  • Siz bir başkasını istem dışı takip etmez ya da başkalarının gönderilerini beğenmezsiniz.

Ek bilgi

PAKET TÜRÜ SEÇİNİZ

NORMAL GÖRÜNTÜLEME, OTOMATİK GÖRÜNTÜLEME

GÖRÜNTÜLEME ADETİ SEÇİNİZ

100, 250, 500, 1000, 2500, 5000, 10000, 25000, 50000, 100000, 500000

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hoşunuza gidebilir…

×
Yeni Sipariş